Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Gdzie nie będzie prądu?

  Gdzie nie będzie prądu?

  2020.06.05

  Energa - Operator informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych napięcia nie będzie na trzech stacjach transformatorowych w naszej gminie. 

 • Fotowoltaika. Mieszkańcy złożyli ponad 100 wniosków

  Fotowoltaika. Mieszkańcy złożyli ponad 100 wniosków

  2020.06.01

  Od jutra rozpoczynamy wizyty u mieszkańców, którzy złożyli wnioski o dofinansowanie w ramach projektu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Lubicz”.

 • Do zabawy najmłodszych mieszkańców zaprasza wójt Marek Nicewicz

  Dzieci, czekamy na Wasze prace

  2020.05.29

  Z okazji Dnia Dziecka, którego w tym roku nie można niestety tradycyjnie świętować wspólnie (koronawirus), wójt gminy Lubicz zaprasza dzieci i młodzież do zabawy plastyczno-literackiej z upominkami dla każdego uczestnika.

 • Energa planuje przerwy w dostawie prądu

  Energa planuje przerwy w dostawie prądu

  2020.05.22

  Energa – Operator informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przy urządzeniach elektrycznych 22 maja nie będzie prądu w Grabowcu i Złotorii, 25 maja w Grębocinie, a  28 i 29 maja w Lubiczu Dolnym. Na jakich ulicach?

 • XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz

  2020.05.04

  XXI sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 7 maja o godz. 12.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grębocinie. Proponowany porządek obrad znajduje się w Ogłoszeniach Biuletynu Informacji Publicznej.

 • Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki. Fot. Pixabay

  Śmieci. Jutro wcześnie rano wystawiamy worki

  2020.04.24

  W sobotę 25 kwietnia nastąpi odbiór odpadów segregowanych. Prosimy, aby worki wystawić przed godz. 6 rano. Każdy z nich powinien być zawiązany. Przypominamy najważniejsze zasady.

   

 • Instalacja fotowoltaiczna. Możesz dostać jej dofinansowanie. Fot. Pixabay

  Instalacja fotowoltaiczna. Możesz dostać jej dofinansowanie

  2020.04.20

  Ogłaszamy nabór wniosków do projektu pod nazwą „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Lubicz”, którego celem jest pozyskanie dofinansowania zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

 • Święta. Harmonogram wywozu śmieci zmieniony

  Święta. Harmonogram wywozu śmieci

  2020.04.10

  Podajemy zmiany w harmonogramie wywozu odpadów w związku ze Świętami Wielkanocnymi. Jutro z sześciu miejscowości nastąpi wywóz bioodpadów. Wyjaśniamy także dlaczego PSZOK musi być zamknięty.

   

 • 4 kwietnia rozpoczynamy wywóz bioodpadów

  4 kwietnia rozpoczynamy wywóz bioodpadów

  2020.04.03

  Jutro bioodpady będą odbierane w całej gminie. Koniecznie prosimy o wystawienie pojemników przed godz. 6.00 rano, ponieważ samochody zbierające śmieci ruszają w teren wcześnie rano.

 • Lista dzieci zakwalifikowanych do "Chatki Puchatka". Fot. Pixabay

  Lista dzieci zakwalifikowanych do "Chatki Puchatka"

  2020.04.01

  Komisja rekrutacyjna ogłosiła listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola publicznego. Do 3 kwietnia rodzice dzieci zakwalifikowanych powinni wysłać elektronicznie do przedszkola podpisane oświadczenie. 

Stronicowanie