Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz

  Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz

  2022.11.15

  XLIX sesja nadzwyczajna Rady Gminy Lubicz odbędzie się 17 listopada o godz. 10.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z proponowanym porządkiem obrad.

 • Podwójny odbiór śmieci w czwartek

  Podwójny odbiór śmieci w czwartek

  2022.11.08

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na Święto Niepodległości przypadające 11 listopada (piątek) zmianie ulegną niektóre terminy odbioru odpadów niesegregowanych (zmieszanych).

 • Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych

  Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych

  2022.10.28

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na Święto Wszystkich Świętych, w okresie od 31 października do 2 listopada, zmianie ulegną terminy odbioru odpadów.

 • Zakup węgla po preferencyjnych cenach

  Zakup węgla po preferencyjnych cenach

  2022.10.26

  Mieszkańców gminy zainteresowanych skorzystaniem z preferencyjnego zakupu węgla (za cenę nie większą niż 2.000 zł), prosimy o złożenie do 15 listopada do Urzędu Gminy Lubicz wypełnionego i podpisanego zapotrzebowania, którego wzór znajduje się w załączeniu.

 • -

  Oddając krew, pomagasz potrzebującym

  2022.10.25

  Klub Honorowych Dawców Krwi Gminy Lubicz zaprasza na ostatnią w tym roku akcję poboru krwi w Lubiczu Dolnym.  Krew będzie można oddać 29 października w godz. 10.00-14.00 (parking przed urzędem gminy).

 • Październikowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Październikowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2022.10.24

  XLVIII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 27 października o godz. 12.00 w sali obrad Urzędu Gminy Lubicz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w załączonych linkach do proponowanego programu oraz do transmisji na żywo.

 • Prace drogowe. Utrudnienia w ruchu!

  Prace drogowe. Utrudnienia w ruchu!

  2022.10.17

  W związku z robotami drogowymi od jutra (18.10) przez około tydzień mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym od DK nr 10 w Lubiczu Górnym przez ul. Jaworową w Brzozówce i ul. Zielona Puszcza w Mierzynku aż do skrzyżowania z ul. Farmerską.

 • ARiMR. Można składać wnioski

  ARiMR. Można składać wnioski

  2022.10.13

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór wniosków o objęcie wsparciem przedsięwzięć polegających na wymianie w gospodarstwach rolnych pokryć dachowych wykonanych z materiałów zawierających azbest.  

 • Chcesz pomóc klimatowi?

  Chcesz pomóc klimatowi?

  2022.10.13

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na III oraz IV konsultacje społeczne połączone z konsultacjami przedstawicieli samorządów z obszaru MOF Torunia. Spotkania te odbędą się online za pomocą platformy Microsoft Teams 18 i 20 października.

 • Kolarze będą się ścigać w Lubiczu Górnym

  Kolarze będą się ścigać w Lubiczu Górnym

  2022.10.11

  Już w niedzielę 16 października zapraszamy na Kryterium Asów i Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w wyścigu. Tego dnia będą utrudnienia w ruchu i zmiany w funkcjonowaniu komunikacji publicznej.

Stronicowanie