Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Gmina Lubicz idzie na wybory, walcząc o frekwencję

  Gmina Lubicz idzie na wybory, walcząc o frekwencję

  2020.07.10

  W niedzielę druga tura wyborów prezydenckich. Lokale wyborcze będą otwarte od 7.00 do 21.00. Prosimy zabrać ze sobą własny długopis. Dlaczego warto głosować?

 • Najważniejsze informacje związane z koronawirusem

  Ograniczenia w pracy instytucji, szkoły zamknięte, wydarzenia odwołane, zakładamy maseczki [Aktualizacja 37]

  2020.04.29

  W związku ze stanem epidemii w Polsce, decyzją rządu RP,  wprowadzane są kolejne zmiany w życiu publicznych, które w tym miejscu na bieżąco dla Państwa aktualizujemy w kontekście naszej gminy. Prosimy o śledzenie informacji. 

 • 48-godzinny protest rolników! Całkowita blokada

  48-godzinny protest rolników! Całkowita blokada [Aktualizacja 5]

  2024.02.20

  20 lutego o godz. 5.00 rolnicy ponownie wyjadą na drogi. Protest skończy się 22 lutego o godz. 5.00 rano. Blokada skrzyżowań, w przeciwieństwie do poprzedniego strajku, będzie całkowita.

 • Ferie tuż tuż. Jak można je spędzić?

  Ferie. Jak można je spędzić?

  2024.02.12

  W poniedziałek 12 lutego w naszym województwie rozpoczęły się ferie zimowe. Dzieci i młodzież z naszej gminy zapraszamy do skorzystania z propozycji, które dla Was przygotowaliśmy w szkołach, świetlicach i na boiskach. Życzymy wszystkim udanego wypoczuynku!

 • Ruszyła rekrutacja do przedszkola i klas pierwszych

  Ruszyła rekrutacja do przedszkola i klas pierwszych

  2024.02.05

  Od dziś do 23 lutego trwa rekrutacja do Przedszkola Publicznego „Chatka Puchatka” w Lubiczu Górnym, a także do wszystkich oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach na terenie gminy.

 • Uwaga! Ostrzeżenie hydrologiczne

  Uwaga! Ostrzeżenie hydrologiczne

  2024.02.01

  W związku ze spływem wód opadowo-roztopowych z górnej części dorzecza, na Wiśle od zbiornika Włocławek do Tczewa do 3 lutego przewiduje się wzrosty stanu wody w strefie wody wysokiej, lokalnie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych.

 • Dla klubów sportowych i z zakresu zdrowia publicznego

  Dla klubów sportowych i z zakresu zdrowia publicznego

  2024.01.29

  Wójt gminy ogłasza otwarty konkurs ofert dla klubów sportowych na dofinansowanie zadań w ramach wspierania rozwoju sportu w Gminie Lubicz oraz na konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego prowadzonego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2024.

 • Pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  Pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  2024.01.24

  LXVI sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 25 stycznia 2024 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z proponowanym porządkiem obrad.

 • Uwaga! Silny wiatr w nocy

  Uwaga! Silny wiatr w nocy

  2024.01.24

  Uwaga! 24 i 25 stycznia w nocy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Lokalnie możliwe burze z silniejszymi porywami.

 • WOŚP. Instrumenty nastrojone, zapraszamy do wspólnego grania

  WOŚP. Instrumenty nastrojone, zapraszamy do wspólnego grania

  2024.01.23

  Przepięknie wydziergany Jurek Owsiak, wośpowy samochód (prawdziwy!), lekcje łucznictwa z Mistrzynią Polski, wójtowe rogaliki, to tylko przykłady tego, co będzie można wylicytować podczas niedzielnego Gminnego Finału w Lubiczu Dolnym.

Stronicowanie