Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Kwalifikacja wojskowa. Młodzi na komisję

  Kwalifikacja wojskowa. Młodzi na komisję

  2022.05.18

  Od 3 do 10 czerwca trwa tegoroczna kwalifikacja wojskowa dla mężczyzn z naszej gminy. Z kolei kobietom wyznaczono termin na 29 czerwca. Dotyczy dziewiętnastolatków.

   

 • Na zdjęciu: podanie rąk

  Zaproszenie dla przedsiębiorców

  2022.05.13

  Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza, zaangażowane w organizację misji gospodarczej z krajów Azji Centralnej (Uzbekistan, Kazachstan, Azerbejdżan), zaprasza do udziału w spotkaniach bilateralnych, które odbędą się 20 maja w siedzibie TARR.

 • Prośba o wypełnienie ankiety

  Prośba o wypełnienie ankiety

  2022.05.10

  Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku menedżersko-prawnym o specjalizacji marketing internetowy i e-commerce pisze pracę magisterską na temat dzialań promocyjnych podejmowanych m.in. naszą gminę.

 • Panie bibliotekarki z gminy Lubicz

  Życzenia od władz gminy z okazji Dnia Bibliotekarza

  2022.05.06

  - Tłumów wdzięcznych czytelników, setek przeczytanych książek oraz wielu kolejnych fantastycznych pomysłów - życzą wójt Marek Nicewicz i przewodniczący Rady Gminy Lubicz Zbigniew Barcikowski

 • Życzenia od władz gminy z okazji Dnia Strażaka

  Życzenia od władz gminy z okazji Dnia Strażaka

  2022.05.03

  Z okazji Międzynarodowego Dzień Strażaka wójt Marek Nicewicz i przewodniczący rady Zbigniew Barcikowski złożyli druhom życzenia, aby przede wszystkim wracali z akcji bezpiecznie, dziękując za ich zaagażowanie i niesienie pomocy.

 • Grafika: nie upubliczniaj żadnych informacji o działaniach wojska

  Wzmożony ruch pojazdów wojskowych na drogach

  2022.04.28

  Od 1 maja do końca miesiąca na drogach niemal całego kraju będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z wojskowymi ćwiczeniami, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

 • Znajdź swoją pasję. Propozycja dla młodzieży

  Znajdź swoją pasję. Propozycja dla młodzieży

  2022.04.28

  Działająca na naszym terenie grupa Młodzieżowe Spotkania Fotograficzne zaprasza już w najbliższa sobotę 30 kwietnia w godz.11.00-13.00 do świetlicy w Młyńcu Drugim na bezpłatne warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 19 lat.

 • Wsparcie dla rolników. Nawozy mineralne

  Wsparcie dla rolników. Nawozy mineralne

  2022.04.28

  Informacja w sprawie pomocy na dofinansowanie zakupu nawozów mineralnych innych niż wapno nawozowe i wapno nawozowe zawierające magnez, które producent rolny zakupił w okresie od 1 września 2021 do 15 maja 2022 r.

 • Początek maja ze zmianami w terminie odpadów

  Początek maja ze zmianami w terminach odpadów

  2022.04.28

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na długi weekend majowy zmianie ulegną terminy odbioru odpadów zmieszanych.

   

 • Kwietniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  Kwietniowa sesja Rady Gminy Lubicz

  2022.04.25

  XLII sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 28 kwietnia o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Dla osób zainteresowanych zamieszczamy proponowany porządek obrad.

   

Stronicowanie