Treść strony

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

Stronicowanie

 • Artur Barciś. Fot. ze zbiorów prywatnych

  Artur Barciś przyjedzie do Złotorii!

  2024.02.12

  Arkadiusz Czerepach z niezwykle popularnego serialu „Ranczo”, czyli Artur Barciś spotka się z mieszkańcami naszej gminy. Spotkanie autorskie z tym wszechstronnym i lubianym aktorem odbędzie się 12 marca. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 • Zebrania wyborcze w sołectwach

  Zebrania wyborcze w sołectwach

  2024.02.06

  W przyszłym tygodniu w naszej gminie zaczynamy cykl zebrań wiejskich, podczas których mieszkańcy wybiorą sołtysów i rady sołeckie na następne pięć lat. Pierwsze zdecyduje Sołectwo Rogowo - 13 lutego, kończymy 10 kwietnia w Lubiczu Górnym.

 • Ruszyła rekrutacja do przedszkola i klas pierwszych

  Ruszyła rekrutacja do przedszkola i klas pierwszych

  2024.02.05

  Od dziś do 23 lutego trwa rekrutacja do Przedszkola Publicznego „Chatka Puchatka” w Lubiczu Górnym, a także do wszystkich oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach na terenie gminy.

 • Uwaga! Ostrzeżenie hydrologiczne

  Uwaga! Ostrzeżenie hydrologiczne

  2024.02.01

  W związku ze spływem wód opadowo-roztopowych z górnej części dorzecza, na Wiśle od zbiornika Włocławek do Tczewa do 3 lutego przewiduje się wzrosty stanu wody w strefie wody wysokiej, lokalnie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych.

 • Dla klubów sportowych i z zakresu zdrowia publicznego

  Dla klubów sportowych i z zakresu zdrowia publicznego

  2024.01.29

  Wójt gminy ogłasza otwarty konkurs ofert dla klubów sportowych na dofinansowanie zadań w ramach wspierania rozwoju sportu w Gminie Lubicz oraz na konkurs ofert na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego prowadzonego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2024.

 • Pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  Pierwsza w tym roku sesja Rady Gminy Lubicz

  2024.01.24

  LXVI sesja Rady Gminy Lubicz odbędzie się 25 stycznia 2024 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali nr 4 Urzędu Gminy Lubicz. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z proponowanym porządkiem obrad.

 • Uwaga! Silny wiatr w nocy

  Uwaga! Silny wiatr w nocy

  2024.01.24

  Uwaga! 24 i 25 stycznia w nocy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Lokalnie możliwe burze z silniejszymi porywami.

 • WOŚP. Instrumenty nastrojone, zapraszamy do wspólnego grania

  WOŚP. Instrumenty nastrojone, zapraszamy do wspólnego grania

  2024.01.23

  Przepięknie wydziergany Jurek Owsiak, wośpowy samochód (prawdziwy!), lekcje łucznictwa z Mistrzynią Polski, wójtowe rogaliki, to tylko przykłady tego, co będzie można wylicytować podczas niedzielnego Gminnego Finału w Lubiczu Dolnym.

 • Rozpoczynamy odliczanie do Wielkiego Finału!

  Rozpoczynamy odliczanie do Wielkiego Finału!

  2024.01.12

  Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. A lubicki sztab #5490, jak zawsze, zaprasza mieszkańców i gości do wspólnego grania.

 • Wniosek o dowód do godz. 11.30

  Wniosek o dowód do godz. 11.30

  2023.12.28
  MSWiA informuje, że 28 grudnia od godz.11.30 będzie czasowo zablokowane składanie wniosków o dowód osobisty. Przerwa w dostępie do systemu dotyczy tylko składania wniosków o nowy dowód osobisty, wydawanie już gotowych dowodów będzie możliwe.

Stronicowanie