Treść strony

Pani skarbnik żegna się z urzędem

Grażyna Dąbrowska – dotychczasowy skarbnik gminy Lubicz odchodzi na emeryturę. Pani Grażyna pracowała w urzędzie 19 lat.

Zgodnie z ustawą o samorządzie terytorialnym skarbnika powołuje i odwołuje Rada Gminy Lubicz. Dlatego na ostatniej sesji 18 czerwca formalności stało się zadość. Z dniem 29 lipca Grażyna Dąbrowska przestaje być skarbnikiem.

19 czerwca pani Grażyna pożegnała się także z szefostwem urzędu oraz koleżankami i kolegami z pracy. Wójt Marek Nicewicz podkreślał bardzo dobrą współpracę ze skarbikiem. – Bardzo żałuję, że pani Grażyna nie zdecydowała się pozostać z nami dłużej – mówił.

Pani skarbnik nie kryła wzruszenia, słysząc ciepłe słowa pod swoim adresem nie tylko od wójta, ale także od współpracowników.

Grażyna Dąbrowska jako skarbnik pieczę nad kolejnymi budżetami gminy sprawowała od 29 lipca 2016 r. Wcześniej była prawą ręką poprzedniej skarbnik. Pracę w Referacie Finansowym Urzędu Gminy Lubicz zaczęła 1 czerwca 2001 roku. Na zasłużoną emeryturę odchodzi po 42 latach pracy.

Pani Grażyno, życzymy powodzenia!

drukuj (Pani skarbnik żegna się z urzędem)

  • data: 2020-06-22
  • Grażynę Dąbrowską pożegnano także na sesji rady
  • Panią skarbnik pożegnali radni
  • Pożegnanie Grażyny Dąbrowskiej w urzędzie

« wstecz