Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Koronawirus. Ograniczenia, kontakt z urzędem gminy Lubicz, numery telefonów

  Koronawirus. Ograniczenia. Jak załatwiać sprawy w urzędzie i gminnych instytucjach? [AKTUALIZACJA 7]

  2020.10.23

  Uwaga! Od 7 października wójt Lubicza wprowadził zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Lubicz. Prosimy o zdalny kontakt z urzędem i jego jednostkami. Podajemy numery telefonów i e-maile. Od 24 października cała Polska znalazła się w strefie czerwonej, co skutkuje dodatkowymi obostrzeniami. 

 • Koronawirus. Sytuacja w naszej gminie. Kolejne kroki

  Koronawirus. Sytuacja w naszej gminie. Kolejne kroki

  2020.10.21

  Od kilku tygodni w całej Polsce obserwujemy narastającą falę zarażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Dlatego też wójt Lubicza od początku tej jesiennej fali epidemii podejmuje kolejne decyzje o wprowadzeniu szeregu działań profilaktycznych mających na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowania na Covid-19. 

 • Ławy targowe w pobliżu Netto w Lubiczu Górnym

  Ławy targowe w pobliżu Netto

  2020.10.22

  W Lubiczu Górnym w nowej lokalizacji stanęły ławy do sprzedaży detalicznej, gdzie bezpłatnie możecie sprzedawać swój towar. To propozycja dla tych, którzy mają do zaoferowania płody ziemi, owoce, kwiaty, znicze, ale także dla innych drobnych przedsiębiorców.

 • W sobotę odbieramy odpady segregowane

  W sobotę odbieramy odpady segregowane

  2020.10.22

  W sobotę 24 października, zgodnie z całorocznym harmonogramem, nastąpi wywóz odpadów segregowanych. Zawiązane worki prosimy wystawić przed godz. 6 rano.  Przypominamy też najważniejsze zasady.

   

 • Odwołujemy uroczystość z okazji Święta Niepodległości

  Uroczystość z okazji Święta Niepodległości odwołana

  2020.10.21

  Z powodu sytuacji epidemiologicznej musimy odwołać uroczystości związane ze Świętem Niepodległości, które miały odbyć się pod byłą pocztą w Lubiczu Dolnym, świętującym w tym roku 100-lecie odzyskania niepodległości.

 • Rolniku! Od 16 września może do Ciebie zadzwonić rachmistrz

  Ważne! Rolniku odpowiedz na pytania rachmistrza

  2020.10.19

  W całej Polsce trwa obowiązkowy (!) Spis Rolny. Rolniku, jeżeli dotąd nie spisałeś się samodzielnie, może do Ciebie zadzwonić rachmistrz. Koniecznie z nim porozmawiaj.

 • Remontowana świetlica w Mierzynku

  Wspólnie dbamy o nasze świetlice

  2020.10.15

  Gmina Lubicz remontuje kolejne świetlice sołeckie. Teraz na "tapecie” są m.in. Sołectwa Mierzynek, Grębocin i Rogówko. A co za nami? I co przed nami?

   

 • W Lubiczu Dolnym ponownie będzie można oddać krew

  W Lubiczu Dolnym ponownie będzie można oddać krew

  2020.10.13

  24 października (sobota) do Lubicza Dolnego przyjedzie krwiobus. Na chętnych, którzy chcą oddać krew dla potrzebujących, będzie czekał na parkingu przed urzędem gminy w godz. 10.00-13.00.

 • Zepsuty sprzęt elektroniczny może się przydać

  Wadliwy sprzęt elektroniczny tutaj się przyda

  2020.10.12

  Jeśli masz zepsuty laptop, starą pralkę, niesprawne telefony czy gadżety elektroniczne i inne elektrośmieci, to dostarcz je do szkoły w Złotorii lub Lubiczu Górnym. Dzięki temu uczniowie otrzymają nowoczesne pomoce dydaktyczne.

 • Plan polowań zbiorowych koła "OSA"

  Plan polowań zbiorowych koła "OSA"

  2020.10.12

  Prezentujemy plan polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2020/2021 WKŁ nr 235 "OSA" w Toruniu. Osoby korzystające z lasów w tym okręgu prosimy o zapoznanie się z terminarzem.

Stronicowanie