Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • W kranach ledwo leci. Co z tą wodą?

  W kranach ledwo leci. Co z tą wodą?

  2021.06.21

  Problemy z ciśnieniem wody w Lubiczu Górnym i Krobi uprzykrzają życie mieszkańców. Wszystko wskazuje na to, że to już ostatni taki sezon. W połowie przyszłego roku sytuacja znacząco się poprawi.

 • Rachmistrz zapuka do drzwi

  Rachmistrz zapuka do drzwi

  2021.06.22

  Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają realizację wywiadów bezpośrednich w terenie. Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które dotąd się nie spisały.

 • Kończymy kanalizację w Krobi i Lubiczu Dolnym

  Kończymy kanalizację w Krobi i Lubiczu Dolnym

  2021.06.21

  W wakacje gmina Lubicz planuje zakończyć ważną inwestycję infrastrukturalną - budowę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej na terenie tzw. aglomeracji Lubicz.

   

 • Komunikat ZUK w sprawie poboru wody

  Komunikat ZUK w sprawie poboru wody

  2021.06.16

  W godzinach 6.00 - 23.00 woda z wodociągu gminnego powinna być używana jedynie do celów spożywczych i higienicznych mieszkańców oraz zwierząt gospodarskich.

   

 • „Czyste Powietrze”. Zanim przyjdziesz, wypełnij ankietę

  „Czyste Powietrze”. Wypełnij ankietę

  2021.06.15

  Od 1 czerwca, w ramach porozumienia z WFOŚiG Wodnej w Toruniu, mieszkańcy gminy Lubicz mogą skorzystać z pomocy pracowników Urzędu Gminy w procesie składania wniosków o dofinansowanie z programu "Czyste Powietrze".

 • Dyżury telefoniczne ZUS

  Dyżury telefoniczne ZUS

  2021.06.15

  Placówki ZUS w regionie organizują kolejne telefoniczne dyżury z ekspertami, które odbędą się w dniach od 21 do 30 czerwca. Będzie można porozmawiać m.in. o zasadach podlegania ubezpieczeniom społecznym, zgłaszaniu do ZUS-u umów o dzieło i świadczeniach.

 • Uroczystość instalacji słoweńskiego ula w Grębocinie

  Instalacja słoweńskiej pasieki w Grębocinie

  2021.06.14

  Grębocin jest pierwszą miejscowością w Polsce, w której stanął tradycyjny, kolorowy słoweński ul. W oficjalnej uroczystości inauguracji projektu wzięła udział JE Ambasador Republiki Słowenii Pani Božena Forštnarič Boroje.

 • Złotoria. Tu będzie centrum sołectwa

  Złotoria. Tu będzie centrum sołectwa

  2021.06.11

  Za kilka dni rozpocznie się przebudowa remizy w Złotorii. Po modernizacji w budynku, poza remizą, znajdzie się świetlica wiejska oraz biblioteka.

   

 • Grafika i rysunek dla każdego

  Grafika i rysunek dla każdego

  2021.06.09

  Uczestnicy projektu będą poznawać techniki graficzne, drukować na papierze, torbach, koszulkach i rysować. Stworzą też własną książkę. Wszystko to na bezpłatnych warsztatach graficznych.

 • Szkoła w końcu doczeka się sali

  Szkoła w Lubiczu Dolnym w końcu doczeka się sali

  2021.06.07

  Dziś gmina przekazała plac budowy pod nową salę gimnastyczną w Lubiczu Dolnym. Uczniowie będą mogli z niej korzystać od września 2022 roku.

   

Stronicowanie