Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Punkt Szczepień Masowych

  Punkt Szczepień Masowych w Lubiczu Górnym

  2021.04.09

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia szczepień masowych w powiecie toruńskim. Jeden z punktów ma być zlokalizowany w hali Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym.

 • Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego

  Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego

  2021.04.09

  Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Jak i kiedy można kontaktować się z pracownikami urzędu oddelegowani do pracy w Gminnym Biurze Spisowym?

   

 • Czyja to droga?

  Czyja to droga?

  2021.04.08

  Przez teren gminy Lubicz przebiegają drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe, gminne, a także prywatne. W zależności od tego, kto jest ich właścicielem, administrowane są przez różne instytucje publiczne, które odpowiadają także za stan, remonty oraz bieżące utrzymanie swoich dróg.

 • Uwaga! Planujesz wizytę w urzędzie? Zadzwoń wcześniej

  Uwaga! Planujesz wizytę w urzędzie? Przeczytaj koniecznie [Aktualizacja 3]

  2021.04.08

  Trzecia fala pandemii dotyka coraz większą grupę pracowników Urzędu Gminy Lubicz. W dniach od 29 marca do 16 kwietnia bezpośrednią obsługę zawiesza Referat Podatkowy.

   

 • Urząd gminy ograniczył przyjmowanie petentów

  Koronawirus. Jak załatwiać sprawy w urzędzie i gminnych instytucjach? [AKTUALIZACJA 37]

  2021.04.08

  Prosimy o zdalny kontakt z urzędem i jego jednostkami. Podajemy numery telefonów i e-maile. Tutaj znajdziecie też inne aktualizowane informacje związane z bieżącym funkcjonowaniem gminy.

 • Wójt Marek Nicewicz, minister Iwona Michałek i wiceprezes Jarosław Pucek

  W gminie Lubicz powstaną mieszkania czynszowe

  2021.04.01

  26 samorządów, w tym gmina Lubicz, podpisało dziś w Krobi porozumienia o chęci współpracy z Krajowym Zasobem Nieruchomości. To pierwszy krok do wspólnego założenia spółki, która zajmie się budową mieszkań.

 • Bioodpady, gabaryty i aplikacja "Kiedy śmieci?"

  Bioodpady, gabaryty i aplikacja "Kiedy śmieci?"

  2021.03.30

  Od kwietnia zmienia się system wywozu bioodpadów. W tym miesiącu organizujemy także odbiór gabarytów. Do tego dochodzi wywóz śmieci zmieszanych i segregowanych. Jak to wszystko zapamiętać? O zbliżających się terminach może przypomnieć aplikacja na telefon.

 • Marcowy numer "Gońca gminnego"

  Marcowy numer "Gońca gminnego"

  2021.04.02

  Zachęcamy do lektury najnowszego wydania naszego biuletynu informacyjnego. Przeczytacie w nim m.in. o inwestycjach, naprawach i remontach w sołectwach, inicjatywach, a także planach gminy na wakacje.

 • Lampa nie świeci? Gdzie to zgłosić

  Lampa nie świeci? Gdzie to zgłaszać

  2021.03.29

  Wszelkie przypadki nieświecących lub uszkodzonych lamp ulicznych należy zgłaszać bezpośrednio do spółki Energa-Oświetlenie mailowo lub telefonicznie. Podajemy kontakty.

   

 • Płatności  bezpośrednie w 2021 roku. Zmiany

  Płatności  bezpośrednie w 2021 roku. Zmiany

  2021.03.26

  Teraz rolnicy składają wnioski do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  wyłącznie w formie elektronicznej, za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Zainteresowanym może pomóc doradca.

Stronicowanie