Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Podpisanie umowy na budowę placu zabaw w Lubiczu Górnym

  Budujemy nowoczesny i bezpieczny plac zabaw

  2021.01.26

  Do końca marca ma być gotowy plac zabaw, który powstanie w sąsiedztwie nowego pumptracku w Lubiczu Górnym. To ostatni etap rewitalizacji tego obszaru.

   

 • Koronawirus. Ograniczenia, kontakt z urzędem gminy Lubicz, numery telefonów

  Koronawirus. Jak załatwiać sprawy w urzędzie i gminnych instytucjach? [AKTUALIZACJA 28]

  2021.01.26

  Uwaga! Prosimy o zdalny kontakt z urzędem i jego jednostkami. Podajemy numery telefonów i e-maile. Tutaj znajdziecie także inne aktualizowane informacje związane z funkcjonowaniem gminy w czasie pandemii.

 • WOŚP. Rozkręcamy się. Licytacje, kiermasze, wydarzenia

  WOŚP. Rozkręcamy się. Licytacje, kiermasze, wydarzenia

  2021.01.25

  Wielkimi krokami zbliża się ostatnia niedziela stycznia, a wraz z nią Finał WOŚP. Licytacje już trwają! Zachęcamy do zabawy w szczytnym celu. Zapraszamy też do udziału w wydarzeniu m.in. Spacerze z pupilem i innych.

 • Rada Gminy Lubicz przyjęła budżet na 2021 rok

  Rada Gminy Lubicz przyjęła budżet na 2021 rok

  2021.01.22

  Wydatki gminy Lubicz w tym roku wyniosą ponad 115 mln zł. Czy to oznacza, że można je rozdzielić dowolnie? – Nie można, tak naprawdę do dyspozycji mamy niecałe 25,5 mln zł – mówi wójt Marek Nicewicz. Dlaczego?

   

 • Uczniowie z Gronowa będą dowożeni do Grębocina

  Uczniowie z Gronowa będą dowożeni do Grębocina

  2021.01.22

  Radni gminy Lubicz podjęli wczoraj uchwałę intencyjną w sprawie likwidacji, z dniem 31 sierpnia 2021 r., Szkoły Podstawowej w Gronowie. W tej chwili do gronowskiej szkoły uczęszcza 27 uczniów, czyli tylu ilu średnio stanowi jedną klasę. Dla tej grupy jest zatrudnionych 21 nauczycieli. 

 • Gdzie zaszczepisz się przeciwko Covid-19?

  Gdzie zaszczepisz się przeciwko Covid-19? [Aktualizacja 2]

  2021.01.22

  Jak informuje rząd, od 15 stycznia można deklarować chęć zaszczepienia się przeciwko Covid-19, a dla osób powyżej 80. roku życia tego dnia rusza rejestracja. W naszej gminie szczepionkę otrzymacie w ośrodku zdrowia w Lubiczu Górnym.

 • Decyzje podatkowe dostarczy "Lubiczanka"

  Decyzje podatkowe dostarczy "Lubiczanka"

  2021.01.20

  Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną decyzje podatkowe na 2021 rok będą doręczane mieszkańcom gminy Lubicz - wyłącznie przez pracowników Spółdzielni Socjalnej „Lubiczanka”.

   

 • Realizacja działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  Realizacja działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  2021.01.20

  Na prośbę kierownika Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu publikujemy komunikat o podejmowanych działaniach mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa w naszej gminie.

 • Twoja krew może pomóc innym

  Twoja krew może pomóc innym

  2021.01.20

  30 stycznia w godz. 10-13 w Lubiczu Dolnym będzie można oddać krew. Krwiobus stanie na parkingu przy Urzędzie Gminy Lubicz. Tak, jak w ubiegłym roku to jedno z działań w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Dyżur telefoniczny i szkolenie online

  Dyżur telefoniczny i szkolenie online

  2021.01.19

  Jeśli masz wątpliwości dotyczące m.in. zasad sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych, to możesz wyjaśnić je w rozmowie z ekspertem ZUS lub zapisać się na szkolenie dotyczące elektronicznych form komunikacji.

Stronicowanie