Treść strony

Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego"

W końcu dotarło do nas z drukarni także papierowe wydanie "Gońca gminnego". Dziś jest już dostępne w urzędzie i w niektórych sołectwach. Do środy powinno znaleźć się we wszystkich miejscowościach. A o czym można przeczytać w lubickim biuletynie?

M.in. o tym, jak działała gmina w czasie obostrzeń związanych z epidemią i jaki wpływ koronawirus wywarł na budżet naszego samorządu. Jest też obszerna informacja na temat budowy nowego mostu przez Drwęcę (Nowa Wieś - Lubicz Dolny), a także innych inwestycjach, jak np. pumptrack, drogi, przystanki, świetlice, itp. Piszemy także o rozwoju sieci wodno-kanalizacyjnej, wsparciu odnawialnych źródeł energii i porządkowaniu drobnych, ale istotnych dla mieszkańców spraw, jak oznakowanie ulic. 

Z "Gońca" dowiecie się też na jakich zasadach obecnie działają boiska, place zabaw i świetlice, o działaniach gminy związanych z turystyką wodną oraz szlakach pieszych i rowerowych, które dla Was przygotowaliśmy na terenie gminy.

Ten numer "Gońca" jest obszerniejszy niż zwykle, ponieważ kwietniowe wydanie nie ukazało się z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią. Gazetę w wersji pdf znajdziecie tutaj.

drukuj (Zapraszamy do lektury "Gońca gminnego")

  • data: 2020-07-06

« wstecz