Treść strony

Jaki konkurs wybierasz? Oto trzy propozycje

Mamy dla Państwa informacje na temat wakacyjnych zabaw połączonych z możliwością wygrania nagród. Do wyboru są: konkurs historyczny związany z pamiątkami, konkurs na film promujący bezpieczne zachowania w gospodarstwach rolnych oraz literacki konkurs rodzinny, 

Do 24 sierpnia można wziąć udział w konkursie "Moje Archiwum" na najciekawsze pamiątki dotyczące wojny 1920 roku. "Przejrzyjmy ponownie domowe archiwa, albumy, pamiątki po rodzicach i dziadkach. Może znajdziemy coś, co wiąże się z rokiem 1920?" - zachęcają organizatorzy.

Druga propozycja to II Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”. Konkurs ma na celu promowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego. Tutaj należy nakręcić film i wysłać go do 30 września.

I na końcu propozycja udziału w Ogólnopolskim Konkursie Rodzinnym z okazji 75. Urodzin Pippi – „Lato z Pippi”, którego ambasadorem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Lubiczu. Można napisać limeryk albo przygotować pracę plastyczną - macie na to czas do 21 września. 

drukuj (Jaki konkurs wybierasz? Oto trzy propozycje)

  • data: 2020-07-22

« wstecz