Treść strony

Gminny konkurs pokazujący piękno naszej przyrody [Aktualizacja]

Młodych miłośników fotografowania zapraszamy do udziału w konkursie „Piękno chronionej przyrody Gminy Lubicz”. Wyróżnione prace znajdą się w przyszłorocznym kalendarzu. Jesteście zainteresowani?

Zadanie konkursowe polega na własnoręcznym wykonaniu zdjęć ukazujących gminne skarby i inne urokliwe miejsca/obiekty przyrodnicze i krajobrazowe, w tym obszary chronione.

Celem projektu jest promocja wiedzy na temat bogactwa dziedzictwa przyrodniczego gminy, w szczególności zaś - obszarów przyrodniczych pod ochroną, tj. Natura 2000 czy Rezerwat Przyrody Rzeka Drwęca oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku gminy.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat. Czekamy na maksymalnie trzy zdjęcia, szczegóły znajdziecie w załączonym regulaminie.

Zdjęcia zostaną nagrodzone przez niezależne od gminy jury złożone z profesjonalistów. Kryteria oceny to: zgodność z tematem, oryginalność i kreatywność, wrażenia artystyczne i jakość pracy.

Konkurs przedłużamy do 11 października. Nagrodzone zdjęcia zostaną pokazane na otwartej wystawie, a najlepsze znajdą się także w kalendarzu gminnym na przyszły rok.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem. I działajcie!

drukuj (Gminny konkurs pokazujący piękno naszej przyrody [Aktualizacja])

  • data: 2020-08-03
  • Logotypy

« wstecz