Treść strony

„Lubiczanka” walczy z koronawirusem

Lubicka Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka” dezynfekuje i ozonuje obiekty użyteczności publicznej w ramach projektu finansowanego przez Urząd Marszałkowski w Toruniu. Spółdzielnia takie usługi wykonuje również komercyjnie.

- Mamy dwa urządzenia do dezynfekcji i jeden ozonator, a kolejne dwa są już w drodze do nas – mówi Mirosław Jackiewicz, prezes spółdzielni. „Lubiczanka” jest jednym z podmiotów, które na zlecenie Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Toruniu, w razie potrzeby, wykona dezynfekcję (przez zamgławianie) lub ozonowanie w szkołach, przedszkolach, uczelniach, internatach czy kościołach. Za usługę zapłaci Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Projekt powstał w ramach profilaktyki koronawirusa, ale używane, biodegradowalne, preparaty mają także potwierdzone działanie bakteriobójcze i grzybobójcze.

Spółdzielnia ozonowanie i dezynfekcję wykonuje także komercyjnie. Zainteresowani mogą kontaktować się pod numerem tel. 604 580 250 lub za pośrednictwem strony internetowej www.lubiczanka.pl.

drukuj („Lubiczanka” walczy z koronawirusem)

  • data: 2020-09-08

« wstecz