Treść strony

Wyróżnieni za działalność społeczną

Fundacja Trybik i Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka” zostały nagrodzone za działania na rzecz drugiego człowieka. Kto docenił zaangażowanie naszych mieszkańców?

Fundacja „Trybik”, po raz kolejny, została zauważona w konkursie Fundacji Aktywności Lokalnej Super Samorząd 2020 w ramach akcji „Masz głos” .

- Komisja oceniała działania od września 2019 do końca sierpnia 2020 roku – informuje Barbara Mońko-Juraszek, prezes fundacji. –  „Trybiki” skupiły się głównie na działaniach prozdrowotnych, ekologii i szyciu maseczek. Nie zapomnieliśmy również o budowaniu wolontariatu, integracji i zachęcaniu do wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnej.

Pani prezes dziękuje wszystkim, którzy wsparli te działania, m.in. sołectwom, szkołom, bibliotekom, przyjaciołom, a także władzom gminy Lubicz.

Z kolei Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka” (Mirosław Jackiewicz i Jarosław Gryckiewicz) została wyróżniona "Stalowym Aniołem" przyznawanym przez zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Celem konkursu jest promocja najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw w dziedzinie pomocy społecznej, nowatorskie podejścia, rzetelność i ofiarność.

Serdecznie gratulujemy.
 

drukuj (Wyróżnieni za działalność społeczną)

  • data: 2020-11-24

« wstecz