Treść strony

Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Pracownicy urzędu oddelegowani do pracy w Gminnym Biurze Spisowym są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach pracy pod nr tel.: 56 674 40 14 i 56 62 121 36, natomiast  po tym czasie do godziny 20.00 pod numerem 501 927 579.

Podane kontakty nie służą do przeprowadzenia spisu telefonicznie, a przede wszystkim są dedykowane mieszkańcom, którzy nie posiadają dostępu do Internetu, celem umówienia się na wizytę w urzędzie, gdzie zostało utworzone stanowisko komputerowe do samospisu.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o korzystanie z punktu spisowego jedynie w wyjątkowych sytuacjach, gdy spisanie w inny sposób nie jest możliwe.

Obecnie  obowiązkowa metoda to samospis internetowy poprzez formularz spisowy dostępny na stronie GUS lub ogólnopolska infolinia spisowa dla respondentów 22 279 99 99 – tutaj można spisać się przez telefon i uzyskać potrzebne informacje na temat spisu.

Rachmistrzowie spisowi rozpoczną pracę z początkiem maja br. Będzie to również głównie wywiad telefoniczny (osobisty spis w domu respondenta przez rachmistrza zostanie uzależniony od sytuacji epidemicznej).

 

drukuj (Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego)

  • data: 2021-04-09

« wstecz