Treść strony

Grafika i rysunek dla każdego

Galeria Autorska Gaj zaprasza młodzież kl. IV- VII  Szkoły Podstawowej w Grębocinie do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów graficznych „Grafika i rysunek dla każdego” realizowanych podczas wakacji i w roku szkolnym od 5 lipca do 23 września.

- Podczas projektu będziemy poznawać techniki graficzne, drukować na papierze, torbach, koszulkach, rysować. Stworzymy własną książkę, plakat. Będziemy uczestniczyć w warsztatach papierniczych, piśmienniczych i drukarskich w muzeum - mówi Urszula Gajtkowska z Galerii Autorskiej Gaj.

Zajęcia zostaną przeprowadzone w szkole, w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie i w bibliotece. 

W związku z tym, że projekt  „Grafika i rysunek dla każdego” zakłada aktywność kulturową uczniów oraz ich rodziców i dziadków, to w trzech zajęciach do wyboru wymagany jest także udział jednej osoby dorosłej (w formie wolontariatu) z rodziny uczestnika projektu. 

Grupa będzie liczyć 20 osób. Terminy i godziny zajęć na Facebooku Galeria Autorska Gaj Urszula Gajtkowska w zakładce wydarzenia.

Zapisy: Urszula Gajtkowska tel. 609 728 152, e-mail u.gajtkowska@wp.pl.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura 2019-2020”

drukuj (Grafika i rysunek dla każdego)

  • data: 2021-06-09
  • Logotypy

« wstecz