Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Setne urodziny Stanisława Widlińskiego

  Setne urodziny pana Stanisława

  2021.12.06

  Stanisław Widliński to chodząca skarbnica wiedzy o Grębocinie. To tutaj ukończył 7-klasową szkołę podstawową, a następnie podjął pracę w cegielni. Niedawno skończył 100 lat!

   

 • Koronawirus. Ograniczenia, jak załatwić sprawę, numery telefonów, e-maile

  Koronawirus. Ograniczenia, jak załatwić sprawę, telefony, e-maile [Aktualizacja 1]

  2021.12.03

  Uwaga! Od 1 grudnia wójt Marek Nicewicz wprowadza ograniczenie wstępu do urzędu gminy. Sprawy prosimy załatwiać zdalnie. Możliwość osobistej wizyty będzie tylko po wcześniejszym umówieniu się, w przypadkach wyjątkowych.

 • Nabór do Dziennego Domu „Senior+” w Gronowie

  Nabór do Dziennego Domu „Senior+” w Gronowie

  2021.12.02

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego ośrodka wsparcia na terenie naszej gminy - Dziennego Domu „Senior+” w Gronowie.

   

 • Nie bądź obojętny na los bezdomnych

  Nie bądź obojętny na los bezdomnych

  2021.12.02

  Jeżeli zauważysz osobę bezdomną potrzebującą pomocy, zgłoś tę sprawę do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu przy ul. Toruńskiej 56 lub zadzwoń 56 674 21 55.

   

 • Gala wręczenia nagród. Fot.www.es.rops.torun.pl

  „Lubiczanka” z kolejną nagrodą

  2021.12.02

  Spółdzielnia Socjalna „Lubiczanka” otrzymała wyróżnienie specjalne marszałka województwa kujawsko-pomorskiego dla podmiotów ekonomii społecznej. List gratulacyjny, w imieniu „Lubiczanki”, odebrał prezes Mirosław Jackiewicz.

 • Słoweńskie śniadanie w szkole w Grębocinie

  Słoweńskie śniadanie w szkole w Grębocinie

  2021.12.02

  Gdzie leży Słowenia? Jak Słoweńcy obchodzą grudniowe święta? Jak smakuje chleb ze słoweńskim miodem? Tego mogła dowiedzieć się kl. Va z Grębocina podczas wczorajszego "Śniadania słoweńskiego" przygotowanego w szkole przez Ambasadę Słowenii.

 • Zagłosujmy na projekt z naszej gminy!

  Zagłosujmy na projekty z naszej gminy!

  2021.11.23
  Mamy dla Was kilka bezpłatnych, ciekawych propozycji na przyszły rok związanych z rekreacją, zdrowiem i relaksem, lecz potrzebujemy Waszej pomocy w postaci oddanych głosów. To konieczne, aby wydarzenia mogły się odbyć.
 • Informacja dla hodowców drobiu

  Informacja dla hodowców drobiu

  2021.11.15

  Przedstawiamy informację Powiatowego Lekarza Weterynarii w Toruniu związaną z dużym zagrożeniem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków HPAI na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w tym w powiecie toruńskim.

 • Plan polowań koła ze Złotorii

  Kalendarz polowań zbiorowych [Aktualizacja]

  2021.11.15

  Trwa kolejny okres łowiecki, który rozpoczął się pod koniec października, a skończy w lutym. Przedstawiamy plany polowań zbiorowych na sezon 2021/2022 kół łowieckich ze Złotorii i Leśna. Prosimy o zachowanie ostrożności.

 • Świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości

  Świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości

  2021.11.11

  Dawno (choć może wcale nie tak dawno) temu na Drwęcy była granica zaborów. Dziś spotkaliśmy się nad rzeką, która kiedyś nas dzieliła, świętując rocznicę odzyskania niepodległości, bez względu na jakiekolwiek różnice, z szacunkiem dla każdego człowieka.

Stronicowanie