Treść strony

Nowy sposób dostępu do informacji gminnych

Uruchomiliśmy wyczekiwany Newsletter Gminy Lubicz. Dziś planujemy wysłać do subskrybentów pierwszy newsletter. To nasza nowa propozycja na wygodny dostęp do ważnych informacji gminnych.

W dobie epidemii koronawirusa, ale także coraz bardziej popularnych i dostępnych mediów elektronicznych, uzupełniamy nasz gminny system informowania mieszkańców o newsletter. Zatem teraz, oprócz witryny www, wiadomości SMS, profilu "Gmina Lubicz" na Facebooku i 17 profili sołeckich, "Gońca gminnego", gablot sołeckich oraz tablic ogłoszeniowych, proponujemy wygodną formę otrzymywania na swoją skrzynkę e-mail informacji z gminy poprzez newsletter. Będzie on ukazywał się raz - dwa razy w tygodniu, wskazując ważne tematy dla funkcjonowania naszej lokalnej społeczności.  W związku z tym chcielibyśmy Państwa zaprosić do zapisania się do gminnego newslettera.

Jak to zrobić?

Na naszej witrynie internetowej, na której Państwo teraz to czytacie, należy wpisać swój adres e-mail w odpowiednie pole na niebieskim pionowym pasku „Newsletter" - umieszczonym u dołu lewej krawędzi strony, a w wersji mobilnej od razu pod tym tekstem.

Po kliknięciu przycisku „Prześlij!" otrzymają Państwo na swoją skrzynkę e-mailową korespondencję z zasadami korzystania z newslettera. Proszę koniecznie kliknąć w link aktywujący Wasz adres, który będzie umieszczony na końcu e-maila, pod zasadami.

Subskrypcja Newslettera Gminy Lubicz gwarantuje dostęp do aktualnych informacji, zwłaszcza dla tych osób, które nie mogą codziennie odwiedzać naszej strony.

- Przyspieszenie prac nad newsletterem i jak najszybsze jego uruchomienie było dla nas priorytetem – mówi wójt Marek Nicewicz. – Chcemy, aby na co dzień nasi mieszkańcy byli jak najlepiej poinformowani, a w czasie epidemii, kiedy – mam nadzieję - większość osób nie wychodzi z domu, jest to szczególnie istotne, aby wykorzystać wszelkie sposoby docierania do Państwa z ważnymi treściami. Tym bardziej, że w czasie zagrożenia zakażenia koronawirusem następuje wiele zmian w życiu publicznym. Zapowiadany na kwiecień „Goniec gminny" nie ukaże się ze względu na oczywiste w tej chwili problemy z dystrybucją i jego dotarciem do mieszkańców. Dlatego, tak jak cały świat, skupiamy się na innych kanałach komunikacji z mieszkańcami, nie wymagających bezpośredniego kontaktu, czyli stronie internetowej, FB Gmina Lubicz, systemie SMS i najnowszym - newsletterze.

drukuj (Nowy sposób dostępu do informacji gminnych)

  • data: 2020-03-24

« wstecz