Treść strony

Urząd gminy i podległe jednostki ograniczają bezpośredni dostęp interesantów [Aktualizacja 5]

Zamykamy bezpośredni dostęp interesantów do urzędu gminy, zarówno dla budynku głównego, jak i budynku B, a także do GOPS-u i ZUK-u oraz ZEASiP-u. W sprawach pilnych prosimy o kontakt zdalny.

Sprawę w urzędzie, jeżeli to możliwe, można załatwić telefonicznie lub e-mailowo. Kontakty znajdziecie Państwo tutaj

W przypadku tematów niecierpiących zwłoki, najpierw prosimy o telefon do urzędnika i umówienie się na niezbędną wizytę. Wyłącznie w takich sprawach interesanci będą przyjmowani w godzinach 7.30 do 14.00. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą część załogi (rodzice małych dzieci) przebywa na 14-dniowej opiece nad dzieckiem.

Z prośbą o ograniczenie wizyt w siedzibie firmy zwraca się także Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu. Biuro Obsługi Klienta czynne tylko przez kontakt telefoniczny 56 678 53 14 lub e-mailowo biuro@lubickie-wodociagi.pl.

Taką samą prośbę o ograniczenie osobistych i bezpośredniego kontaktu z pracownikami wystosowała kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu. Wszystkie świadczenia przez niego realizowane będą wypłacane w terminach przewidzianych w decyzjach administracyjnych. Tutaj umieszczone są potrzebne kontakty oraz informacje o pracy ośrodka w zaistniałej sytuacji.

Dyrektor ZEASiP w Lubiczu od 25 marca wprowadza pracę na pojedynczych dyżurach w godzinach od 9.00 do 12.00. Kontakt bezpośredni zostaje ograniczony, przyjmowanie interesantów nastąpi po uprzednim umówieniu się telefonicznym pod numerami telefonów: 884 808 953 lub 531 506 028.

Do odwołania są zamknięte Gminna Biblioteka Publiczna i jej filie, a także Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowany w Lubiczu Górnym.

Na podstawie §8 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie wprowadzenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. 2020 poz. 433)

drukuj (Urząd gminy i podległe jednostki ograniczają bezpośredni dostęp interesantów [Aktualizacja 5])

  • data: 2020-03-16

« wstecz