Treść strony

Obecny system pracy w lubickim GOPS

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu informuje, że w maju ośrodek będzie pracował w systemie zmianowym: od godziny 7.00 do 14.00 i następnie od 15.00 do 20.00.

Bezpośredni kontakt z pracownikami GOPS-u będzie możliwy, w sytuacjach wyjątkowych, w świetlicy środowiskowej przy ulicy Toruńskiej 56 w Lubiczu Dolnym (na szczycie budynku, od strony głównego parkingu), po wcześniejszym kontakcie w siedzibie głównej ośrodka.

Dodatki mieszkaniowe, dodatki energetyczne, stypendia szkolne ośrodek zrealizuje w siedzibie głównej tj. w Lubiczu Dolnym przy ulicy Toruńskiej 56.

Wnioski o pomoc społeczną i świadczenia rodzinne, a także inne dokumenty w dalszym ciągu można pozostawiać w skrzynce pocztowej, znajdującej się przy drzwiach wejściowych do GOPS-u. Ponadto z pracownikami ośrodka nadal wskazany jest kontakt telefoniczny lub mailowy - kontakty.

Pracownicy socjalni oraz asystenci rodziny od 4 maja rozpoczną pracę bezpośrednią z klientem w tzw. terenie. Będą spotykali się z mieszkańcami przed ich domem, na świeżym powietrzu, zaopatrzeni w środki zabezpieczające jak np. maseczka, przyłbica i rękawiczki.

Nr tel. do GOPS: 56 674 21 55.

 

drukuj (Obecny system pracy w lubickim GOPS)

  • data: 2020-04-30

« wstecz