Treść strony

Wieczorne plenerowe kino w Józefowie

Romantyczny piątek, sobota z dreszczykiem emocji i sensacyjna niedziela. Takie rodzaje filmów przygotowaliśmy dla Was na wakacyjny qulturoweekend na plaży nad jeziorem.

W dniach 24-26 lipca będziemy mogli wspólnie obejrzeć filmy na dużym ekranie (56 m kw.). Na dodatek pod gwiazdami w sąsiedztwie urokliwego jeziora Józefowo.

Seanse kina letniego rozpoczną się o godz. 21.30.

W piątek, 24 lipca zapraszamy na „Love, Rosie”, urokliwą i wzruszającą komedię romantyczną o dwójce przyjaciół z dzieciństwa. Ich drogi rozchodzą się na lata, zanim oboje odkryją, że są dla siebie stworzeni.

W sobotę, 25 lipca wyświetlimy thriller „Jestem bogiem”. Film opowiada o niespełnionym i pogrążonym w depresji pisarzu, który po zażyciu eksperymentalnego środka staje się geniuszem i człowiekiem sukcesu.

W niedzielę, 26 lipca zobaczymy „Bodyguarda Zawodowca”. Kino akcji o światowej klasy ochroniarzu, mającym zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy zeznającego w Międzynarodowym Trybunale Karnym.

Seanse są bezpłatne. Pierwszym 100 osobom zapewniamy leżaki, dlatego prosimy zabrać ze sobą własne siedzisko. Obowiązuje dystans społeczny. Osoby mieszkające razem mogą przebywać na jednym kocu. Wszyscy uczestnicy kina letniego powinni mieć zakryte nos i usta. Przy wejściu będziemy mierzyć temperaturę i prosić o dezynfekcję rąk.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, ze względu na sytuację epidemiczną na świecie, prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń.

Pierwsze 100 osób otrzyma popcorn gratis.

Uwaga! W razie niepogody seanse odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym. Codziennie tuż po godz. 12.00 na profilu FB „Gmina Lubicz” potwierdzimy miejsce wieczornego seansu.

Kino plenerowe jest organizowane i współfinansowane przez gminę Lubicz oraz w ramach projektu „Qulturoweekendy” z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego.

- Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom, które zagłosowały na ten projekt, bo teraz mieszkańcy będą mogli wziąć udział w atrakcyjnym filmowym weekendzie - mówi pomysłodawczyni inicjatywy Agnieszka Janiaczyk-Dąbrowska - radna powiatowa.

drukuj (Wieczorne plenerowe kino w Józefowie)

  • data: 2020-07-14
  • Logotypy

« wstecz