Treść strony

Lubicki Punkt Szczepień Powszechnych [FILM]

W środę 28 kwietnia w hali Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym (ul. Piaskowa 23) rusza Punkt Szczepień Powszechnych. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą wypełnionego kwestionariusza. Jak jeszcze przygotować się na wizytę?

Dziś (27 kwietnia) pracownicy Citomedu, który jest operatorem Punktu zapoznali się ze swoim tymczasowym miejscem pracy. Lokal przygotowała gmina.

>>> Zobacz FILM [FB]

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Pierwsze osoby zostaną zaszczepione jutro o 14.00.

Rejestracja na szczepienia odbywa się na ogólnych zasad ogłaszanych przez rząd za pomocą platformy pacjent.gov.pl lub poprzez ogólnopolską infolinię 989.

Dziennie w PSP w Lubiczu Górnym zostanie zaszczepionych kilkaset osób. Każdy pacjent powinien mieć przy sobie wyraźnie wypełniony kwestionariusz – druk załączamy niżej w pdf, aby nie powodować opóźnień i przesunięć w kolejce. Proszę zabrać też ze sobą dowód osobisty, własny długopis i ubrać się w luźny strój (np. bez koszul z guzikami, krawatów i innych elementów garderoby wpływających na wydłużenie czasu szczepienia). Ważne jest sprawne i terminowe przyjmowanie kolejnych osób, ponieważ wizyty są wyznaczone na konkretne godziny w odstępach kilkuminutowych.

Punkt Szczepień Powszechnych zlokalizowany w hali szkoły w Lubiczu Górnym będzie czynny od wtorku do piątku w godz. 14.00-22.00, a w soboty i niedziele w godz. 9.00-19.00. Do Punktu wejdziemy: od strony ul. Piaskowej - drzwiami prowadzącymi do ZEASiP-u lub z tyłu szkoły; parkingi - przed szkołą, na jej terenie (wjazd przy sali gimnastycznej) oraz na Placu Niepodległości.

drukuj (Lubicki Punkt Szczepień Powszechnych [FILM])

  • data: 2021-04-27
  • Plan sytuacyjny zewnątrz PSP
  • Plan sytuacyjny wewnątrz Punktu
  • Ostatnie wskazówki dla zespołu przed uruchomieniem Punktu
  • W PSP w Lubiczu Górnym znajdują się cztery oddzielne stanowiska
  • Każde stanowisko jest odpowiednio wyposażone

« wstecz