Treść strony

Czwarty raz pod lubickim szyldem. Do dzieła!

Gminny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie poddaje się i w tym roku również zaprasza na wielki finał 28 i 29 stycznia. Zachęcamy do przekazywania przedmiotów lub voucherów na usługi na licytacje i kiermasze.

- Ogólna sytuacja, inflacja i drożyzna powodują, że wraz z naszymi cudownymi darczyńcami być może w tym roku zaproponujemy mieszkańcom zabawę z mniejszym rozmachem, ale przecież nie rozmach ma tu znaczenie, tylko wspólne zjednoczenie się wokół wspaniałej idei niesienia pomocy – mówi Katarzyna Gałka, szefowa sztabu.

W Lubiczu Dolnym w sobotę 28 stycznia odbędzie się bieg, a impreza główna tradycyjnie zostanie zorganizowana w niedzielę, w nowej sali szkoły podstawowej.

Już teraz zapowiadamy, że w niedzielę 29 stycznia będzie się również działo w szkołach w Lubiczu Górnym i Grębocinie, a także w świetlicach w Krobi, Rogówku i Rogowie. Do orkiestry, jak co roku, szykuje się także Złotoria, która cykl imprez orkiestrowych rozpocznie już 14 stycznia balem charytatywnym.

29 stycznia planowane są także dobrze mieszkańcom znane nasze lokalne wośpowe wydarzenia, czyli morsowanie i/lub spacer ze zwierzakiem w Józefowie.

Wolontariuszy spotkacie również w Gronowie, a w wielu miejscach w gminie znajdziecie puszki stacjonarne.

Zachęcamy do przekazywania przedmiotów lub voucherów na usługi na licytacje i kiermasze.

Wszystkie szczegóły finału będą się pojawiały na FB Sztab WOŚP Lubicz. Kontakt dla darczyńców także poprzez fanpage sztabowy lub sztabowy email sztab.wosp.lubicz@gmail.com.

drukuj (Czwarty raz pod lubickim szyldem. Do dzieła!)

  • data: 2022-12-14

« wstecz