Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursach MZK

  Uwaga pasażerowie! Zmiany w kursach MZK

  2020.03.19

  Od piątku 20 marca MZK będzie kursować następująco: linie autobusowe w dni robocze według rozkładów jazdy feryjnych, linie tramwajowe we wszystkie dni tygodnia według sobotnio – niedzielnych rozkładów jazdy.

 • Najpierw zadzwoń do przychodni

  Najpierw zadzwoń do przychodni

  2020.03.19

  Jeśli nie jesteś umówiony na wizytę, nie przychodź do przychodni - prosi "Citomed" w Lubiczu Górnym. Najpierw należy zadzwonić, a jeśli lekarz uzna to za konieczne, zostaniesz umówiony na wizytę. 

 • Rekrutacja do przedszkola publicznego, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

  Rekrutacja do przedszkola publicznego, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

  2020.03.18

  Wójt Marek Nicewicz przesunął terminy związane z rekrutacją do "Chatki Puchatka", oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Rodzice wolę przyjęcia dziecka do placówki będą mogli potwierdzić do 3 kwietnia. 

 • Bezpłatne porady prawne przez telefon

  Bezpłatne porady prawne przez telefon

  2020.03.17

  Na czas obowiązywania ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (do odwołania) porady nie będą udzielane osobiście. Możliwy jest natomiast kontakt telefoniczny na wskazane numery.

 • Odczyt wodomierza wysyłamy zdalnie

  Odczyt wodomierza wysyłamy zdalnie

  2020.03.17

  W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, dotyczącą wirusa SARS-CoV-2, Lubickie Wodociągi proszą mieszkańców gminy Lubicz o podawanie wskazań wodomierzy drogą mailową (biuro@lubickie-wodociagi.pl) lub za pomocą wiadomości SMS (tel: 609 605 358; 605 580 703).

 • Projekt unijny. Zdalna szkoła plus

  Projekt unijny. Zdalna szkoła plus

  2020.03.16

  Gmina Lubicz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "ZDALNA SZKOŁA PLUS - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego".

 • Poborowi zostaną wezwani później

  Poborowi zostaną wezwani później

  2020.03.13

  13 marca kończy działalność Powiatowa Komisja Lekarska nr 2 w Toruniu (ul. Tuwima 9, Klub Kameleon). Wszystkie osoby, które miały się zgłosić, zostaną wezwane w późniejszym terminie.

 • Rusza budowa ścieżki przez Nową Wieś

  Rusza budowa ścieżki przez Nową Wieś

  2020.03.12

  Zarząd Dróg Wojewódzkich rozpoczął przygotowania do budowy ścieżki rowerowej wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 657 z Lubicza Górnego przez Nową Wieś do Złotorii.

 • Pacific wsparł straż pożarną w Grębocinie

  Pacific wsparł straż pożarną w Grębocinie

  2020.03.12

  Teraz odnalezienie człowieka w zadymionym pomieszczeniu lub zawalisku będzie znacznie łatwiejsze! Grębocińscy strażacy pozyskali niezwykle przydatne urządzenie - nową, wartą ponad 7 tys. zł kamerę termowizyjną.

 • Wójt gminy Lubicz wyraził swoje stanowisko w sprawie przeprowadzenia S10 przez nasze tereny. Fot. Pixabay

  Sprzeciwiamy się przeprowadzeniu S10 przez nasze tereny

  2020.03.11

  W trosce o dobro mieszkańców naszych gmin kategorycznie sprzeciwiamy się poprowadzeniu drogi S10 przez intensywnie urbanizujące się tereny naszych obszarów - napisali we wspólnym oświadczeniu wójt Marek Nicewicz wraz z wójtami Obrowa i Czernikowa.

Stronicowanie