Treść strony

Kogo wybrali mieszkańcy? [Aktualizacja 5]

Za nami wszystkie zebrania wyborcze w sołectwach. Zobaczcie, których sołtysów mieszkańcy wybrali na kolejną kadencję, a gdzie mamy nowych liderów wsi. 

  • Rogowo – 13 lutego

Sołtys Sławomir Sacharuk

Rada Sołecka: Krystyna Wilczyńska, Anna Chmiel i Zenon Szwed

  • Brzeźno – 14 lutego

Sołtys Piotr Dąbrowski

Rada Sołecka: Ewa Goj, Teresa Wąsik i Jacek Węglarz

  • Brzezinko – 15 lutego

Sołtys Jacek Witkowski

Rada Sołecka: Zofia Skrzyniecka, Marcin Nowakowski, Szymon Milewicz

  • Jedwabno - 16 lutego

Sołtys Eugeniusz Podsiadły

Rada Sołecka: Agnieszka Domagała, Anna Dąbrowska i Zbigniew Kuszyński  

  • Grabowiec - 20 lutego

Sołtys Danuta Wojciechowska

Rada Sołecka: Marcin Wojciechowski, Stanisław Maćkiewicz, Wiktor Kawczyński

  • Kopanino - 21 lutego

Sołtys Elżbieta Wikiera

Rada Sołecka: Katarzyna Torkowska, Tomasz Wszelak i Krzysztof Czynszak

  • Sołectwo Młyniec Pierwszy - 22 lutego

Sołtys Przemysław Gorczyca

Rada Sołecka: Anna Katra, Marian Kępski, Maciej Wojciechowski

  • Młyniec Drugi - 23 lutego

Sołtys Kazimierz Smoliński

Rada Sołecka: Roman Poskart, Kazimierz Poskart, Andrzej Gęsicki

  • Rogówko - 28 lutego

Sołtys Bogdan Laskowski

Rada Sołecka: Małgorzata Tabor, Angelika Nikiel, Łukasz Ostrowski i Marcin Wąsik

  • Grębocin - 29 lutego
Sołtys Marlena Miszałkowska

Rada Sołecka: Dorota Martyńska, Ewa Król, Wojciech Widliński, Roman Bicki i Sławomir Gałązka
  • Złotoria - 1 marca

Sołtys Katarzyna Janas

Rada Sołecka: Elżbieta Szczepaniec, Maja Bielecka, Marcin Cieślewicz, Krzysztof Drążkowski i Tomasz Wojnar

  • Gronowo - 13 marca

Sołtys Paweł Kuczkowski

Rada Sołecka: Katarzyna Gilar, Małgorzata Jesiołkowska, Angelika Wichowska i Rafał Derda

  • Krobia - 14 marca

Sołtys Waldemar Nowatkowski

Rada Sołecka: Maria Bejger, Agnieszka Porębska, Aneta Stankiewicz i Błażej Czapla

  • Lubicz Dolny - 15 marca

Sołtys Alicja Zielińska

Rada Sołecka: Anna Sztandarska, Katarzyna Zwierzyńska, Jarosław Kiliński, Dariusz Ziółkowski i Paweł Gałka

  • Mierzynek - 19 marca

Sołtys Anna Kowalczyk

Rada Sołecka: Renata Dybowska, Aldona Sójka i Marek Murawski

  • Nowa Wieś - 20 marca

Sołtys Joanna Górecka

Rada Sołecka: Małgorzata Marcinkowska, Elżbieta Nowicka, Kinga Retmańska i Dariusz Laskowski.

  • Lubicz Górny - 10 lwietnia

Sołtys Zbigniew Bombolewski

Rada Sołecka: Ewa Bombolewska, Bożena Falkowska, Zdzisława Przybyszewska-Milik, Dawid Nowakowski i Juliusz Przybylski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

***

Wybory są prawomocne po 10 dniach.

Zebrania rozpoczynają się o godz. 18.00, w świetlicach lub remizie, w większych miejscowościach - w szkołach. 

>>> Pełen harmonogram.

drukuj (Kogo wybrali mieszkańcy? [Aktualizacja 5])

  • data: 2024-02-19

« wstecz