Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Panie będą świętować w Lubiczu Górnym

  Panie będą świętować w Lubiczu Górnym

  2023.01.30

  W tym roku możemy wreszcie wrócić do tradycyjnego świętowania Dnia Kobiet w gminie Lubicz. W związku z tym wójt Marek Nicewicz zaprasza panie – mieszkanki naszej gminy, w sobotę 4 marca o godz.15.00, do hali sportowej przy szkole w Lubiczu Górnym.

 • Gmina Lubicz ma wielkie serce

  Gmina Lubicz ma wielkie serce

  2023.01.30
  Ok. 193 tys. zł - tyle prawdopodobnie zebraliśmy w całej gminie Lubicz podczas 31. Finału WOŚP. Dokładną i potwierdzoną kwotę podamy Wam po weryfikacji wszystkich wpłat. Ale i tak jest to suma imponująca, jak na 20-tysięczną gminę.
 • Budżet na 2023 rok uchwalony

  Budżet na 2023 rok uchwalony

  2023.01.27

  25 stycznia Rada Gminy Lubicz, po wprowadzeniu zmian w złożonym przez wójta Gminy Lubicz projekcie, przyjęła budżet gminy na 2023 rok. Radni w głosowaniu nad poszczególnymi wnioskami zdjęli z planu wydatków inwestycyjnych przebudowę kilku dróg.

 • Zarządco, pamiętaj o tym obowiązku

  Zarządco budynku, pamiętaj o tym obowiązku

  2023.01.25

  Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego przypomina o obowiązku odśnieżania dachów, balkonów i usuwaniu nawisów lodowych oraz sopli. Prosimy zapoznać się z zamieszczoną informacją.

 • Jak będziemy poruszać się po miejskim obszarze funkcjonalnym Torunia?

  Jak będziemy poruszać się po miejskim obszarze funkcjonalnym Torunia?

  2023.01.23

  Trwają prace nad planem zrównoważonej mobilności miejskiej dla Torunia i czterech podtoruńskich powiatów – toruńskiego, aleksandrowskiego, chełmińskiego i golubsko-dobrzyńskiego, czyli dla tzw. miejskiego obszaru funkcjonalnego Torunia (MOFT). Efekty będą znane już w październiku tego roku.

 • Statystyczne badania ankietowe

  Statystyczne badania ankietowe

  2023.01.17

  Kilka dni temu rozpoczęło się już drugie badanie ankietowe przeprowadzane w 2023 roku przez Główny Urząd Statystyczny. Na prośbę GUS publikujemy kalendarium badań ankietowych realizowanych przez statystykę publiczną.

 • Młyniec Drugi - Krobia. Utrudnienia w ruchu

  Młyniec Drugi - Krobia. Utrudnienia w ruchu

  2023.01.17

  Uwaga! Otrzymaliśmy informację, że od 24 stycznia na drodze powiatowej w Krobi zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, co jest związane z budową kanalizacji sanitarnej na odcinku Młyniec Drugi - Krobia.

 • HPAI. Wojewoda uchyla rozporządzenie

  HPAI. Wojewoda uchyla rozporządzenie

  2023.01.17

  Prosimy o zapoznanie się z pisem Kujawsko-Pomorskiego Lekarza Weterynarii oraz rozporządzeniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) m.in. na terenie powiatu toruńskiego.

 • Jaki był miniony rok w naszej gminie?

  Jaki był miniony rok w naszej gminie?

  2023.01.16

  Nie sposób zająć się wszystkimi aspektami funkcjonowania gminy, ponieważ można liczyć je w dziesiątkach, a nawet setkach zadań. Przyjrzyjmy się tym najważniejszym.

   

 • Psycholog na wyciągnięcie ręki

  Psycholog na wyciągnięcie ręki

  2023.01.12
  Potrzebujesz pomocy? Szukasz wsparcia? W naszej gminie możesz umówić się na bezpłatną rozmowę z psychologiem, który przyjmuje w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubiczu Dolnym przy ul. Toruńskiej 56.

Stronicowanie