Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Decyzje podatkowe dostarczy "Lubiczanka"

  Decyzje podatkowe dostarczy "Lubiczanka"

  2021.01.20

  Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną decyzje podatkowe na 2021 rok będą doręczane mieszkańcom gminy Lubicz - wyłącznie przez pracowników Spółdzielni Socjalnej „Lubiczanka”.

   

 • Realizacja działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  Realizacja działań priorytetowych Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu

  2021.01.20

  Na prośbę kierownika Rewiru Dzielnicowych w Lubiczu publikujemy komunikat o podejmowanych działaniach mających na celu poprawę stanu bezpieczeństwa w naszej gminie.

 • Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego  

  Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego  

  2021.01.14

  Podajemy szczegóły składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. W jakich terminach są przyjmowane? I jaka jest stawka zwrotu? 

 • Uwaga na zjazd w Lubiczu Dolnym za wiaduktem

  Uwaga na zjazd w Lubiczu Dolnym za wiaduktem

  2021.01.11

  Wjazd na ul. Kasztanową w Lubiczu Dolnym ze starej DK nr 10 (obecnie ul. Toruńskiej) ze względów bezpieczeństwa jest niedopuszczalny, dlatego od jutra nie będzie już możliwy.

   

 • Druhowie z Młyńca Pierwszego zyskali nowy sprzęt

  Druhowie z Młyńca Pierwszego zyskali sprzęt

  2021.01.11

  Ochotnicza Straż Pożarna w Młyńcu Pierwszym wzbogaciła się o nowy sprzęt warty 20 tys. zł. To m.in. piły spalinowe, prądownica, wąż, radiotelefon, kamizelki asekuracyjne, parawan i torba z wyposażeniem ratunkowym.

 • Kostka na gwiezdnej ulicy

  Kostka na gwiezdnej ulicy w Grabowcu

  2021.01.11

  Gmina Lubicz zakończyła przebudowę ul. Obi-Wana Kenobiego w Grabowcu. Inwestycja została dofinansowana z Funduszu Dróg Samorządowych. Jej koszt wyniósł ponad 580 tys. zł.

   

 • Porządki w kanalizacji i nie tylko

  Porządki w kanalizacji i nie tylko

  2021.01.05

  Urząd Gminy Lubicz przypomina i zachęca mieszkańców Złotorii do podłączeń do kanalizacji. Szczególnie tam, gdzie od kilkunastu miesięcy jest podłączona sieć publiczna.

 • Gospodarka odpadami w 2021 roku

  Gospodarka odpadami w 2021 roku

  2021.01.05

  W tym roku nie zmieni się stawka za wywóz odpadów, która ponownie będzie wynosić miesięcznie od osoby 19 zł za śmieci segregowane. Kto może zapłacić mniej, a kto więcej?

 • Gmina Lubicz doposażyła strażaków

  Doposażenie dla naszych strażaków

  2021.01.04

  Wóz strażacki, najaśnica, radiostacja, piły spalinowe, węże - taki i inny potrzebny naszym druhom sprzęt w minionym roku trafił do jednostek z gminy Lubicz. Wykorzystano różne pojawiające się zewnętrzne możliwości, a także środki własne gminy.

 • Nowy zjazd i chodnik w Lubiczu Dolnym

  Nowy zjazd i chodnik w Lubiczu Dolnym

  2021.01.04

  Kolejna przebudowa drogowa w Lubiczu Dolnym. Zmiany w infrastrukturze następują w związku z powstaniem nowego punktu handlowego – Dino przy starej drodze krajowej nr 10 w okolicach salonu opla.

Stronicowanie