Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Uwaga! Ważna informacja dla naszych seniorów

  Pilne! Ważna informacja dla naszych seniorów

  2020.10.27

  Drodzy seniorzy, jeżeli potrzebujecie pomocy w zrobieniu zakupów czy zrealizowaniu recepty na leki, możecie skontaktować się z GOPS w Lubiczu lub ogólnopolską infolinią wsparcia pod numerem telefonu: 22 505 11 11.

 • Ul. Ciechocińska w Złotorii jest jednokierunkowa - wjazd od ul. Toruńskiej.

  Złotoria. Kierowco, patrz na znaki drogowe

  2020.10.26

  Nowo wybudowana ulica Ciechocińska w Złotorii jest teraz ulicą jednokierunkową. To nie wszystko. Na tym terenie pierwszeństwo mają osoby piesze. Prosimy o przestrzeganie przepisów.

 • Ławy targowe w pobliżu Netto w Lubiczu Górnym

  Ławy targowe w pobliżu Netto

  2020.10.22

  W Lubiczu Górnym w nowej lokalizacji stanęły ławy do sprzedaży detalicznej, gdzie bezpłatnie możecie zbyć swój towar. To propozycja dla tych, którzy mają do zaoferowania płody ziemi, owoce, znicze, ale także dla innych drobnych przedsiębiorców.

 • Koronawirus. Sytuacja w naszej gminie. Kolejne kroki

  Koronawirus. Sytuacja w naszej gminie. Kolejne kroki

  2020.10.21

  Od kilku tygodni w całej Polsce obserwujemy narastającą falę zarażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Dlatego też wójt Lubicza od początku tej jesiennej fali epidemii podejmuje kolejne decyzje o wprowadzeniu działań profilaktycznych. 

 • Odwołujemy uroczystość z okazji Święta Niepodległości

  Uroczystość z okazji Święta Niepodległości odwołana

  2020.10.21

  Z powodu sytuacji epidemiologicznej musimy odwołać uroczystości związane ze Świętem Niepodległości, które miały odbyć się pod byłą pocztą w Lubiczu Dolnym, świętującym w tym roku 100-lecie odzyskania niepodległości.

 • Rolniku! Od 16 września może do Ciebie zadzwonić rachmistrz

  Ważne! Rolniku odpowiedz na pytania rachmistrza

  2020.10.19

  W całej Polsce trwa obowiązkowy (!) Spis Rolny. Rolniku, jeżeli dotąd nie spisałeś się samodzielnie, może do Ciebie zadzwonić rachmistrz. Koniecznie z nim porozmawiaj. 

   

 • Remontowana świetlica w Mierzynku

  Wspólnie dbamy o nasze świetlice

  2020.10.15

  Gmina Lubicz remontuje kolejne świetlice sołeckie. Teraz na "tapecie” są m.in. Sołectwa Mierzynek, Grębocin i Rogówko. A co za nami? I co przed nami?

   

 • Zepsuty sprzęt elektroniczny może się przydać

  Wadliwy sprzęt elektroniczny tutaj się przyda

  2020.10.12

  Jeśli masz zepsuty laptop, starą pralkę, niesprawne gadżety elektroniczne i inne elektrośmieci, to dostarcz je do szkoły w Złotorii lub Lubiczu Górnym. Dzięki temu uczniowie otrzymają nowoczesne pomoce dydaktyczne.

 • Plan polowań zbiorowych koła "OSA"

  Plan polowań zbiorowych koła "OSA"

  2020.10.12

  Prezentujemy plan polowań zbiorowych w sezonie łowieckim 2020/2021 WKŁ nr 235 "OSA" w Toruniu. Osoby korzystające z lasów w tym okręgu prosimy o zapoznanie się z terminarzem.

 • Uwaga! Z domu wychodzimy w maseczce

  Uwaga! Z domu wychodzimy w maseczce

  2020.10.09

  Od 10 października pamiętajcie o zasłanianiu nosa i ust w przestrzeni publicznej – w sklepie, autobusie, ale także na ulicy. Zasady ze strefy żółtej będą teraz obowiązkowe w całym kraju.

   

Stronicowanie