Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Modernizacja placu zabaw w Lubiczu Dolnym

  Modernizacja placu zabaw w Lubiczu Dolnym

  2020.11.20

  Wczoraj zakończyliśmy pierwszy etap modernizacji placu zabaw przy ul. Tulipanowej w Lubiczu Dolnym. Jest nowy zestaw zabawowy i nowe pojedyncze urządzenia. Na tym nie koniec.

 • Setne urodziny Pani Marianny Stasiak

  Setne urodziny Pani Marianny

  2020.11.19

  Takie urodziny zdarzają się bardzo rzadko! Pani Marianna Stasiak z Lubicza Dolnego skończyła 100 lat. Solenizantkę z najlepszymi życzeniami i koszem kwiatów odwiedził wójt gminy Marek Nicewicz.

 • Fundusz Gwarancji Rolnych proponuje pomoc dla mikro, mało i średnich przedsiębiorstw

  Fundusz Gwarancji Rolnych

  2020.11.19

  Na prośbę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa publikujemy informację o Funduszu Gwarancji Rolnych, który w okresie pandemii może być wsparciem dla osób prowadzących działalność gospodarczą w sektorze rolnym i produkcji rolno-spożywczej.

 • Masz sprawę w USC? Koniecznie najpierw zadzwoń

  Masz sprawę w USC? Zadzwoń [Aktualizacja]

  2020.11.19

  W Urzędzie Gminy Lubicz ponownie można załatwić sprawy związane z aktami stanu cywilnego, dowodami osobistymi i ewidencją ludności. Na wizytę, jeśli jest konieczna, najpierw należy się umówić.

   

 • Na wizytę w urzędzie skarbowym umówisz się poprzez stronę www.wizyta.podatki.gov.pl

  Jak umówić wizytę w urzędzie skarbowym

  2020.11.19

  Urzędy Skarbowe w całej Polsce zachęcają do umawiania się na spotkanie. Można to zrobić na trzy sposoby, jednak z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną preferowany jest kontakt elektroniczny poprzez specjalny formularz.

 • Listopadowy numer "Gońca gminnego"

  Listopadowy numer "Gońca gminnego"

  2020.11.18

  Najnowsze wydrukowane wydanie "Gońca" dziś właśnie ruszyło do nas z drukarni, jutro powinno więc dojechać do urzędu. Biuletyn można już jednak przeczytać na stronie internetowej, gdzie umieściliśmy go w formacie pdf.

 • Nagroda główna. Ujście rzeki Drwęcy do Wisły z lewego brzegu. Fot. Kamila Sztandarska

  Werdykt konkursu "Piękno chronionej przyrody gminy Lubicz"

  2020.11.18

  Na okładce gminnego ściennego kalendarza na 2021 rok znajdzie się zdjęcie 17-letniej Kamili Sztandarskiej z Młyńca Pierwszego prezentujące ujście rzeki Drwęcy do Wisły z lewego brzegu. To właśnie ono zwyciężyło w naszym konkursie fotograficznym!

 • Śliwy, klony, żywotniki i inne

  Śliwy, klony, żywotniki oraz inne drzewa i krzewy

  2020.11.12

  Krajobraz naszej gminy uatrakcyjniło 244 pięknych, dużych sadzonek drzew oraz 55 sztuk krzewów. Sadzonki, m.in. dzięki sołtysom i radom sołeckim, pojawiły się w kilku miejscowościach.

 • Citomed. Czy tu zajdzie zmiana?

  Citomed. Czy tu zajdzie zmiana?

  2020.11.05

  W ostatnich dniach w mediach ogólnopolskich pojawił się komunikat, że spółkę Lecznice Citomed kupuje znana na rynku usług medycznych Grupa Lux Med. Transakcja czeka jeszcze na decyzję Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

 • PSZOK. Zmiana godzin pracy

  Gminny PSZOK. Zmiana godzin pracy

  2020.10.29

  Od listopada bezpłatny dla mieszkańców Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Lubiczu Górnym będzie czynny we wtorki i czwartki od 8.00 do 16.00, a w soboty od 9.00 do 14.00. Co można tu przywieźć?

Stronicowanie