Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Lutowe wydanie „Gońca gminnego”

  Lutowe wydanie „Gońca gminnego”

  2022.02.25

  Akurat na weekend mamy dla Państwa najnowsze wydanie „Gońca gminnego”. Na razie można go przeczytać elektronicznie, a w przyszłym tygodniu będzie dostępny w naszych stałych punktach dystrybucji.

 • Toaleta w Lubiczu Górnym. Wejście za złotówkę

  Toaleta w Lubiczu Górnym. Wejście za złotówkę

  2022.02.25

  Skorzystanie z toalety publicznej w Lubiczu Górnym kosztuje teraz symboliczną złotówkę. Przez wiele miesięcy nie trzeba było za to płacić, ale ze względu na coraz poważniejsze akty wandalizmu musieliśmy ją zamknąć.

 • Okażmy solidarność i pomoc Ukraińcom

  Okażmy solidarność i pomoc Ukraińcom

  2022.02.24

  Dziś obudziliśmy się w nowej, gorszej rzeczywistości. Naszego sąsiada, wolną i niepodległą Ukrainę zaatakowała Rosja. Wojna toczy się za naszą granicą. To jest czas próby także dla nas wszystkich.

   

 • Premier wprowadził trzeci stopień alarmowy CHARLIE-CRP

  Premier wprowadził trzeci stopień alarmowy CHARLIE-CRP

  2022.02.22

  Ostrzeżenie jest związane z sytuacją na Ukrainie i zostało wprowadzone w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę?

   

 • Pomoc dla niepełnosprawnych i ich rodzin

  Pomoc dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin

  2022.02.18

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu prowadzi rekrutację uczestników do dwóch programów finansowanych w ramach Funduszu Solidarnościowego: „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” oraz „Opieka wytchnieniowa”.

 • Psycholog przyjmuje cztery razy w tygodniu

  Psycholog przyjmuje cztery razy w tygodniu

  2022.02.17
  Jeżeli masz trudniejszy okres w życiu i potrzebujesz wsparcia, to może warto spotkać się z psychologiem? Jeśli chcielibyście umówić się na takie bezpłatne konsultacje, to w tym materiale znajdziecie informację jak to zrobić.
 • Jest nowa pętla, autobusy 35 znikną z ul. Lipnowskiej

  Jest nowa pętla, autobusy 35 znikną z ul. Lipnowskiej

  2022.02.10

  Od 26 lutego autobus MZK nie będzie jeździł ul. Lipnowską w Lubiczu Górnym. Zmiana może wejść w życie dzięki wybudowaniu obiecanej przez wójta pętli przy ul. Piaskowej.

   

 • Informacja dla byłych i obecnych strażaków ochotników

  Informacja dla byłych i obecnych strażaków ochotników

  2022.02.10

  Zamieszczamy informację o Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 2 lutego 2022 r. w sprawie wniosku o przyznanie świadczenia ratowniczego wraz ze wzorem wniosku i oświadczenia świadka.

 • Deklaracja źródeł ciepła i spalania paliw

  Deklaracja źródeł ciepła i spalania paliw

  2022.02.04

  Przypominany, że każdy właściciel lub zarządca nieruchomości do końca czerwca 2022 r. musi złożyć deklarację źródeł ciepła i spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). To obowiązek ogólnopolski. 

 • Rekrutacja do Przedszkola Publicznego ,,Chatka Puchatka”

  Rekrutacja do Przedszkola Publicznego "Chatka Puchatka”

  2022.02.03

  Trwa rekrutacja do Przedszkola Publicznego "Chatka Puchatka" w Lubiczu Górnym na rok szkolny 2022/2023. Lista zakwalifikowanych dzieci będzie opublikowana 14 marca. Prosimy zapoznać się ze szczegółami.

Stronicowanie