Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Grafika: we wrześniu zapraszamy na zebrania sołeckie

  Fundusz sołecki. Zdecydują sami mieszkańcy

  2022.08.11

  Chcesz mieć wpływ na to, jakie działania są podejmowane w twoim sołectwie? Przyjdź na zebranie wiejskie. Pierwsze odbędzie się 2 września w Nowej Wsi. Cykl zakończy Grębocin 16 września.

 • Zaproszenie na konsultacje społeczne

  Zaproszenie na konsultacje społeczne strategii rozwoju

  2022.08.10

  Lokalna Grupa Działania „Podgrodzie Toruńskie” zaprasza na konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR), które w naszej gminie odbędą się 23 sierpnia w Krobi i 24 sierpnia w Złotorii.

   

 • Przedstawiciele Stowarzyszenia Miejski Obszar Funkcjonalny Toruń. Fot. Michał Kardas/Starostwo Powiatowe

  Stowarzyszenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Toruń

  2022.08.10

  Gmina Lubicz wraz z 35 okolicznymi samorządami powołali do życia Stowarzyszenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Toruń, dzięki któremu będzie można ubiegać się o kolejne pieniądze europejskie.

   

 • Skrzyżowanie z DK nr 10 w Lubiczu Górnym

  Ruszają prace nad projektem DK nr 10

  2022.08.10

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że podpisała umowę obejmującą opracowanie dokumentacji projektowej i nadzór autorski nad rozbudową drogi krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym i Lubiczu Górnym.

   

 • Na zdjęciu dom jednorodzinny

  Informacja na temat poprawy efektywności energetycznej budynków

  2022.08.09

  Na prośbę Ministerstwa Rozwoju i Technologii publikujemy informację na temat poprawy efektywności energetycznej zasobów budowanych. Prosimy o zapoznanie się z treścią.

   

 • Stalowe anioły. Fot. Andrzej Goiński/UMWKP

  Dla wyróżniających się w pomocy społecznej

  2022.08.08

  Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłasza XVI edycję Nagród Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej na rzecz mieszkańców województwa „Stalowy Anioł”.

 • Zmiana terminów wywozu śmieci

  Zmiana terminów wywozu śmieci

  2022.08.03

  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o. w Toruniu informuje, że ze względu na święto przypadające 15 sierpnia zmianie ulegną niektóre terminy odbioru odpadów. 

   

 • Nie przyjmujemy "wniosków na węgiel"

  Nie przyjmujemy "wniosków na węgiel"

  2022.07.28

  W związku z licznymi wizytami mieszkańców i pytaniami informujemy, że Urząd Gminy Lubicz nie przyjmuje wniosków o wypłatę tzw. dodatku węglowego. Składanie wniosków o to świadczenie będzie możliwe po wejściu w życie odpowiednich przepisów.

 • Konkurs na najlepszą inicjatywę sołecką

  Konkurs na najlepszą inicjatywę sołecką

  2022.07.27

  Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego po raz drugi organizuje edycję wojewódzką konkursu pod nazwą „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”, którego celem jest promocja idei funduszu sołeckiego.

 • Nocne przerwy w dostawie wody!

  Nocne przerwy w dostawie wody!

  2022.07.24

  Pierwszy etap budowy nowej sieci wodociągowej, która ma poprawić ciśnienie wody u mieszkańców Lubicza Górnego, Krobi, Mierzynka i dalej ….dobiega końca. Wkrótce woda popłynie nowymi rurami.

Stronicowanie