Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Świetlica w Grębocinie gotowa dla mieszkańców

  Świetlica w Grębocinie gotowa dla mieszkańców

  2021.04.20

  W ubiegłym tygodniu w wyremontowanej świetlicy w Grębocinie zamontowano kuchnię. Teraz pozostaje czekać na zniesienie obostrzeń, co pozwoli na rozpoczęcie użytkowania nowej grębocińskiej świetlicy.

 • Potrzebujesz pomocy? Przeczytaj koniecznie

  Potrzebujesz pomocy? Przeczytaj koniecznie

  2021.04.20

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiczu od maja do końca grudnia 2021 r. będzie realizował dla mieszkańców wsparcie w ramach dwóch programów „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2021 oraz „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

 • Co z rondem w Grębocinie?

  Co z rondem w Grębocinie?

  2021.04.14

  W Grębocinie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 i drogi wojewódzkiej nr 552 pojawili się geodeci. Czy to oznacza, że rozpoczyna się planowana od wielu lat rozbudowa tego miejsca?

   

 • Złotoria. Wizualizacja nowego obiektu dla mieszkańców

  Złotoria. Nowy obiekt dla mieszkańców

  2021.04.14

  Gmina Lubicz przygotowuje się do rozbudowy remizy w Złotorii. Budynek po modernizacji będzie pełnił funkcję remizy, świetlicy wiejskiej oraz filii gminnej biblioteki.

   

 • Kustosz lubickiej książnicy Bibliotekarzem Roku 2020 województwa

  Kustosz lubickiej książnicy Bibliotekarzem Roku 2020 województwa

  2021.04.13

  Marzenna Wojnar, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubiczu została Bibliotekarzem Roku 2020 województwa kujawsko-pomorskiego!

 • Wręczenie medalu pani Cecylii Kowalskiej, fot. Andrzej Goiński/UMWKP

  Medal dla stuletniej Pani Cecylii

  2021.04.12

  Cecylia Marta Kowalska dołączyła do grona rówieśników Niepodległej uhonorowanych marszałkowskim medalem dla najstarszych mieszkańców naszego województwa. Mieszkankę Złotorii z najlepszymi życzeniami odwiedził także wójt Marek Nicewicz.

 • Punkt Szczepień Masowych

  Punkt Szczepień Masowych w Lubiczu Górnym

  2021.04.09

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia szczepień masowych w powiecie toruńskim. Jeden z punktów ma być zlokalizowany w hali Szkoły Podstawowej w Lubiczu Górnym.

   

 • Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego

  Informacja dotycząca pracy Gminnego Biura Spisowego

  2021.04.09

  Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021. Jak i kiedy można kontaktować się z pracownikami urzędu oddelegowani do pracy w Gminnym Biurze Spisowym?

   

 • Czyja to droga?

  Czyja to droga?

  2021.04.08

  Przez naszą gminę przebiegają drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe, gminne, a także prywatne. W zależności od tego, kto jest ich właścicielem, administrowane są przez różne instytucje, które odpowiadają także za stan, remonty oraz utrzymanie swoich dróg.

 • Marcowy numer "Gońca gminnego"

  Marcowy numer "Gońca gminnego"

  2021.04.02

  Zachęcamy do lektury najnowszego wydania naszego biuletynu informacyjnego. Przeczytacie w nim m.in. o inwestycjach, naprawach i remontach w sołectwach, inicjatywach, a także planach gminy na wakacje.

Stronicowanie