Treść strony

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • To tutaj zawróci autobus MZK

  To tutaj zawróci autobus MZK

  2021.07.13

  Przy ul. Polnej w Lubiczu Górnym do końca tego roku ma powstać pętla autobusowa. Wykonawca przejął już plac budowy. Dodatkowo zostanie przebudowana ulica Piaskowa.

   

 • Świetlica w Młyńcu Drugim oddana mieszkańcom

  Świetlica w Młyńcu Drugim oddana mieszkańcom

  2021.07.13

  Symboliczny klucz do nowo wybudowanej świetlicy w Młyńcu Drugim i tablica z nazwą zostały przekazane sołtysowi Młyńca Drugiego w czasie uroczystego otwarcia obiektu.

 • Wójt Lubicza Marek Nicewicz podpisał deklarację "dbajMY o H2O"

  Wójt Lubicza podpisał deklarację "dbajMY o H2O"

  2021.07.12

  4 lipca gościliśmy uczestników spływu kajakowego z Wąbrzeźna do Bałtyku przez Strugę Wąbrzeską, Drwęcę i Wisłę. Na gminnym odcinku Drwęcy płynęli również nasi kajakarze z wójtem Markiem Nicewiczem na czele.

 • Wakacyjny numer "Gońca gminnego"

  Wakacyjny numer "Gońca gminnego"

  2021.07.12

  Ostatnio wydany "Goniec gminny" dotarł do mieszkańców na przełomie czerwca i lipca. Jeśli jednak nie mieliście Państwo okazji mieć go w ręce, to zachęcamy do przeczytania pisma w formacie pdf.

 • Jeśli potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj

  Jeśli potrzebujesz pomocy, nie zwlekaj

  2021.06.25

  W gminie Lubicz pracuje psycholog, u którego wizyta dla mieszkańców jest bezpłatna. Jesteście zainteresowani spotkaniem? Wyjaśniamy w jaki sposób należy się umówić. 

   

 • I znów mamy wakacje!

  I znów mamy wakacje!

  2021.06.25

  To był trudny rok dla wszystkich: uczniów, rodziców i nauczycieli. Korzystajcie z wolnego czasu. Bawcie się dobrze, ale i bezpiecznie. Życzymy Wam wspaniałego lata!

   

 • Rusza kąpielisko nad jeziorem w Józefowie

  Rusza kąpielisko nad jeziorem w Józefowie

  2021.06.24

  To był strzał w dziesiątkę! Trzeci rok z rzędu zapraszamy Was do Józefowa, nad urokliwy, otoczony lasem akwen, gdzie przygotowaliśmy dla Was także inne atrakcje, np. kino letnie.

   

 • Deklarację musi złożyć każdy właściciel

  Deklarację musi złożyć każdy właściciel

  2021.06.23

  1 lipca zostaje wprowadzony obowiązek złożenia deklaracji źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych oraz niemieszkalnych do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

 • Rachmistrz zapuka do drzwi

  Rachmistrz może Cię odwiedzić

  2021.06.22

  Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają realizację wywiadów bezpośrednich w terenie. Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które dotąd się nie spisały.

 • W kranach ledwo leci. Co z tą wodą?

  W kranach ledwo leci. Co z tą wodą?

  2021.06.21

  Problemy z ciśnieniem wody w Lubiczu Górnym i Krobi uprzykrzają życie mieszkańców. Wszystko wskazuje na to, że to już ostatni taki sezon. W połowie przyszłego roku sytuacja znacząco się poprawi.

Stronicowanie